42,195 km aby pomagać innym!

Marathon affiche PLW najbliższą niedzielę, dn. 26.04, będzie dniem najdłuższego biegu w moim życiu: Warszawski maraton Orlen. To moje osobiste wyzwanie, które nie tylko przyczyni się do poprawy mojego zdrowia, ale które umożliwi również pozyskanie środków finansowych na projekt Fundacji Tęczowy Dom, wspierany przez Fundację Entraide. Projekt polega na wybudowaniu ośrodka stałego pobytu i rehabilitacji dla osób niewidomych i słabowidzących z niepełnosprawnością sprzężoną w Warszawie.

Wasza wiara we mnie i wasze wsparcie finansowe projektu będą najlepszą motywacją dla mojego treningu i dla przebiegnięcia warszawskiego maratonu w dniu 26 kwietnia.

Wszystko jest bardzo proste. Wystarczy dokonać wpłaty dowolnej kwoty (minimalna wpłata to 25 zł lub 6 euro) przelewem na rachunek bankowy Fundacji Entraide IBAN 23 1560 0013 2354 1477 3000 0002, podając w tytule przelewu Maraton Wawa – Virginia Little”. Możecie również wesprzeć nas wpłatami gotówkowymi dokonywanymi osobiście na ręce któregoś z członków biura Fundacji Entraide.

W dniu 11 maja Fundacja Entraide upubliczni wyniki zbiórki dla całego projektu i dla poszczególnych biegaczy. Liczę na wasze wsparcie … do końca biegu i na terenie, na trasie! 

Dziękuję za wsparcie! 

 PS: Tutaj możecie pobrać dokumenty prezentacyjne projektu budowy ośrodka oraz prezentacja Fundacji Entraide i Teczowy Dom.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.